Doświadczenie ludzi, którzy go pili, pokazuje, że to naprawdę działa: Najsilniejszy tłuszczożer wśród napojów.

W procesie odchudzania podstawą jest zbilansowane odżywianie, które dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych oraz odpowiednich ilości płynów.

Koktajle są dobrym rozwiązaniem, gdyż są uzupełnieniem diety w witaminy, składniki mineralne oraz błonnik pokarmowy, który zapewni Ci sytość na długi czas.

Ponadto przygotowanie koktajlu jest szybkie i proste, a składniki, których potrzebujesz są łatwo dostępne w każdym sklepie. Jest to świetne rozwiązanie również dla osób zabieganych. Dodatkowym plusem jest to, że liczba składników jest niewielka.

Dlatego też dziś przychodzimy z propozycją, która z pewnością urozmaici Twoją dietę i wspomoże Cię w utracie zbędnych kilogramów. Co najważniejsze, smak z pewnością będzie satysfakcjonujący!

Do przygotowania koktajlu odchudzającego potrzebnych jest kilka składników:

  • ogórek zielony
  • korzeń imbiru
  • cytryna
  • świeża mięta
  • woda
  • Ponadto w celu uzyskania gładkiej konsystencji koktajlu potrzebować będziesz blendera.

Sposób przygotowania:

Umyj dokładnie wszystkie składniki, cytrynę pokrój w plasterki, obierz ogórka oraz korzeń imbiru i drobno posiekaj.

Przygotuj kilka listków świeżej mięty.

Wszystkie składniki wrzuć do blendera, następnie dodaj wodę i blenduj do uzyskania jednolitej konsystencji.

Jeśli preferujesz koktajle bardziej płynne, możesz dolać wody. Następnie za pomocą sitka przecedź koktajl do szklanki w celu otrzymania idealnie gładkiej konsystencji. Gotowe!

Przygotowany w taki sposób koktajl jest gwarancją uzyskania pysznego smaku. Dzięki wykorzystaniu produktów pochodzenia roślinnego jest niskokaloryczny, a jednocześnie daje sytość na dłuższy czas, zatem z powodzeniem może stanowić pełnowartościowy posiłek.

Włączenie do diety tego typu koktajli przyniesie wiele korzyści nie tylko związanych z utratą wagi, ale również zdrowotnych, gdyż zawarte w nim składniki odżywcze pozytywnie wpływają na wygląd włosów, paznokci oraz skóry. Smacznego!

Copy