Działaj profilaktycznie na ból nerwu kulszowego – Metoda leczenia pozwalająca na uwolnienie się od bólu w przeciągu zaledwie 10 minut.

Zanik bólu nerwu kulszowego już po 15 minutach? Tak, to możliwe! Dzięki prostej metodzie rosyjskich lekarzy, która od wieków jest stosowana przez pacjentów zmagających się z tym problemem!

Nerw kulszowy, to najdłuższy nerw w organizmie człowieka. Jego zapalenie spowodowane będzie wręcz uciążliwym bólem, w żebrach aż po kolana.  Zapalenie nerwu kulszowego będzie także objawiało się m.in.:

  • dyskomfortem w trakcie siedzenia
  • dyskomfortem w nogach
  • dyskomfortem w w kręgosłupie, itp.

Jednak istnieje metoda leczenia, której działanie profilaktyczne przyniesie ulgę już po 10 minutach!

Ból kulszowego nerwu do przyjemnych nie należy, ponadto nawet poważnie pogorszyłby stan życia i zdrowia osób zmagających się z tym problemem. Jeżeli Ty też odczuwasz ból w nerwie kulszowym, nietrudno jest Ci wyobrazić sobie, lub doskonale wiesz o czym mowa w artykule. Taki ból nagminnie występuje znienacka oraz trudno się go spodziewać. Może nawet na kilka dni wycofać cię z obowiązków dnia codziennego.

Więc najlepiej dla Ciebie będzie, jeśli wypróbujesz ten oto zabieg wykonywany przed położeniem się spać. 

Przygotowanie: 

Około 10 litrów gorącej wody wlej do dużej miski. Woda musi być znośna, więc nie zimna ani letnia. Po prostu gorąca, by dobrze ogrzała stopy. Do wody należy dodać garść soli oraz 0,5 litra octu jabłkowego. Obydwa składniki trzeba dobrze wymieszać w wodzie.

 W misce z przygotowaną mieszanką nalży umieścić stopy i pozostawić j namoczone do momentu, aż ostygnie woda. Następnie wyciągnąć nogi, myć je i osuszyć suchym ręcznikiem, a po wszystkim położyć się do łózka. By zniwelować ból w nerwie kulszowym, należy utrzymywać nogi w cieple, to bardzo ważne w metodzie, by osiągnąć pożądany efekt.

Następnego dnia, po wstaniu z łózka wymagane jest (by metoda w pełni zadziałała), nałożyć ciepłe skarpetki albo kapcie. Broń Boże nie chodzić nigdy boso po zimnych powierzchniach!

Jak często aplikować?

Tę procedurę dla lepszego rezultatu dobrze jest powtarzać co pół roku (6 miesięcy). Zaleca się również stosować w krótszym czasie, gdyby ból powracał.

Przede wszystkim dużo zdrowia!