Stara chińska metoda, która pomaga pozbyć się bólu. Sztuczka ta zajmuje zaledwie chwilę czasu, a daje wyraźny efekt poprawy.

Odczuwasz ból szyi, ramienia czy stopy? Koniecznie wypróbuj tę starą chińską sztuczkę, która pozwala na szybkie pozbycie się bólu!

Na problemy z bólem warto zasięgnąć rad mistrza Mu Yuchuna – podziwianego nauczyciela tradycyjnych chińskich sztuk walki oraz eksperta tradycyjnej chińskiej medycyny. Według niego na ciele znajdują się szczególne punkty, które są połączone z innymi częściami ciała.

Wystarczy odpowiednio je stymulować, aby nie tylko poradzić sobie z bólem czy uciskiem, lecz również wzmocnić organizm i poprawić stan swojego zdrowia.

Takie punkty odnaleźć można zarówno na stopach oraz dłoniach, jak również na uszach. W tym artykule dowiesz się, które punkty odpowiadają za zmniejszenie bólu szyi, głowy oraz ramion oraz jak skutecznie je stymulować, aby w szybki sposób pozbyć się nieprzyjmnego bólu!

1. Punkt

Aby poradzić sobie z bólem głowy, szyi czy ramienia wystarczy odszukać odpowiedni punkt na skórze dłoni. Znajduje się on między palcem wskazującym a kciukiem.  Żeby odczuć efekt wykorzystania tego punktu, należy masować go przez kilka minut okrężnymi ruchami. Masowana strona odpowiada stronie, po której ustąpi ból po wykonaniu masażu.

2. Punkt

Ten punkt znajduje się z kolei na ramieniu. Łatwo go odnaleźć, gdyż już przy delikatnym naciśnięciu, można odczuć w tym miejscu ból. Wystarczy wykonać na nim okrężny masaż, aby pozbyć się bólu i odetchnąć z ulgą. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że można go wykonać absolutnie wszędzie. Życzymy jak najmniej konfrontacji z bólem!

Copy
error: Treść zabezpieczona !!