Płaski brzuch i szczupła talia w 15 minut – Odkryj 4 ćwiczenia, które możesz wykonywać każdego dnia.

Każda z nas pragnie mieć smukłą sylwetkę. Idealne kształty, jak płaski brzuch i talia osy, są marzeniem wielu kobiet.

Nie musisz od razu zapisywać się na siłownię, aby osiągnąć wymarzony wygląd. W domu, wykonując ćwiczenia przez kwadrans, z konsekwencją i regularnością, możesz osiągnąć cel. Dodając do tego zdrową dietę, szybko zaczniesz podziwiać swoje ciało 🙂

Pamiętaj, regularność to klucz do sukcesu! Przez 30 dni codziennie musisz poświęcić 15 minut na wybrany zestaw ćwiczeń. Zacznij od podnoszenia nóg (powinny być napięte, podobnie jak mięśnie brzucha i talii). Połóż na podłodze ramiona, głowę, plecy.

Podnieś nogi, jak pokazano na obrazku, utrzymując pozycję przez 2-3 sekundy, potem przechyl nogi na lewą stronę. Utrzymaj tę pozycję, a następnie zmień na prawą stronę. Zrób 3 serie.

Rozciąganie jest istotne! Usiądź z prostymi nogami na macie, nogi nieco szersze niż ramiona. Zacznij obracając ramiona o 90 stopni, a następnie próbuj dotknąć lewą dłonią prawej stopy. Wykonaj to 30 razy na każdą stronę 🙂 PS. Po ćwiczeniu prostuj plecy!

Do kolejnego ćwiczenia potrzebujesz obciążenia. Siedząc na podłodze z ugiętymi kolanami i prostymi plecami, trzymaj hantel przed sobą. Przechyl się do tyłu, wyciągając ramiona do przodu, a potem wykonaj obrót w lewo, jak najdalej się da. Następnie obrót w prawo… 30 razy. Ważne, aby ciągle napinać mięśnie.

Ćwiczenie na boczki to kolejny etap! Usiądź na boku i podnieś biodra. Licz do 8-10, wyrzucając wolne ramię do góry (zrób łuk jak na obrazku). Powtórz 15 razy na każdą stronę.

To ćwiczenie może wydawać się trudne! Połóż się na brzuchu i podnieś ręce oraz nogi. Delikatnie unieś głowę. Wykonaj dwie serie po 10 razy (każdy raz to 20 sekund w tej pozycji).

Zauważysz, że 15 minut dziennie wystarczy, by po miesiącu zobaczyć wspaniałe rezultaty!

Copy
error: Treść zabezpieczona !!