Co trzeba wiedzieć o zodiakalnym Skorpionie. U mnie się wszystko sprawdza.

Skorpion jest ósmym znakiem zodiaku i obejmuje osoby, które urodziły się pomiędzy 23 października, a 22 listopada. Zodiakalne Skorpiony potrafią zaskakiwać, ale pozytywnie. Na pierwszy rzut oka możemy mieć mylne wyobrażenie na temat tych osób.

Z początku mogą wydawać się zdystansowane, oschłe i wyrafinowane, ale kiedy poznajemy je bliżej okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Tutaj sprawdza się powiedzenie „nie oceniaj książki po okładce”.

Skorpiony należą do bardzo szczerych osób, które nie boją się powiedzieć Ci prawdy prosto w twarz. Bywa, że przysparzają sobie z tego powodu problemów, bo są dość otwarci w swoich poglądach. Nie robią tego jednak dlatego, że są złośliwi. Nie chcą po prostu mieć w swoich relacjach żadnych niedomówień.

Skorpiony lubią także dobrze się prezentować i wymagają tego od swoich znajomych i przyjaciół. Osoba spod tego znaku potrafi powiedzieć do przyjaciela, że „wygląda za grubo w tym swetrze”, ale potrafi też bezinteresownie pomóc i obdarzyć go stosownym prezentem.

Skorpiony są odpowiednimi partnerami na życiowego partnera. Mają co prawda trudny charakter, bywają często zazdrośni i nie są zbyt uczuciowi, ale w życiu pragną mieć stały i trwały związek. Potrafią być też romantyczni na swój sposób i bardzo oddani swojej drugiej połówce.

Ludzi spod znaku Skorpiona nie jest łatwo oszukać. Skorpiony to realiści i widzą więcej niż przeciętny człowiek. Potrafią wyczuwać intencje innych i czytają świetnie między wierszami. Nie boją się ostrzec przed złymi ludźmi i ich zamiarami.

   Inną ważną cechą Skorpionów to ogromne pragnienie sukcesu i ambicja. Nie boją się ciężkiej, żmudnej pracy i są wytrwali, aby tylko osiągnąć wyznaczony sobie wcześniej cel. Jeżeli wiedzą, że gdzieś kiedyś czeka ich za pracę nagroda to nie będą narzekać tylko będą robić dalej swoje.

Bardzo dużo osób, które odniosły sukcesy w życiu to Skorpiony. Należą do nich: Julia Roberts, Bill Gates, Leonardo DiCaprio czy Pablo Picasso.

   Osoby spod znaku Skorpiona posiadają nadzwyczajną intuicję. Słuchają uważnie swojego wewnętrznego głosu i nie robią niczego wbrew sobie. Ze Skorpionami nie ma też sensu rozmawiać o pieniądzach. Dla nich to temat tabu i nie lubią rozmawiać o tym kto ile wydaje i zarabia.

Skorpiony są też dość rozsądne jeżeli chodzi o wydawanie pieniędzy, ale mają skłonności do drobnych przyjemności na które po prostu muszą sobie pozwolić od czasu do czasu. Mogą to być jakieś markowe ubrania, gadżety czy wycieczki zagraniczne.

   Jeżeli byście mogli zabrać ze sobą tylko jedną osobę na bezludną wyspę to wybierzcie kogoś spod znaku Skorpiona. Jest pomysłowy i praktyczny. Ma zdolności do rozwiązywania problemów i pomoże przetrwać trudne czasu.

To także jedyny znak, który potrafi szybko pozbierać się po otrzymaniu złych wiadomości. Walczą dalej i nie poddają się po porażce. To właśnie dlatego Skorpiony nadają się idealnie na psychologów. Wykazują się empatią i pomagają w praktyczny sposób rozwiązywać wszelkie problemy. Chcą też, aby ludzie z ich otoczenia dobrze się czuli.

Jakie jeszcze inne zawody są odpowiednie dla Skorpiona? Skorpiony zawsze muszą dochodzić do prawdy i lubią wydawać obiektywne i sprawiedliwie opinie dlatego nadają się świetnie na prawników i sędziów.

Udostępnijcie tekst waszym znajomym Skorpionom. Czy sami zgadzacie się z opisem?