Wzmocni Twoje włosy i poprawi ich wzrost w zaledwie tydzień – Domowa maseczka do włosów z czterech składników.

Wiele osób zmaga się z problemem łysienia, a o mocnych, lśniących, a przede wszystkim gęstych włosach może tylko pomarzyć.

Aby temu zaradzić warto sięgnąć po naturalne składniki i stworzyć w domu maseczkę, która odżywi i wzmocni włosy. Problem z wypadaniem włosów i nadmiernym łysieniem wynika często nie tylko z nieprawidłowej pielęgnacji, ale też z uwarunkowań genetycznych.

Jeśli ktoś w rodzinie zmagał się już z podobnym problemem to warto zrobić wszystko, aby wzmocnić włosy i zapobiec łysieniu w przyszłości.

Często wypadanie włosów jest też spowodowane problemami hormonalnymi, nadmiernym stresem, nieprawidłową dietą czy przyjmowanymi lekami. Bez względu na to, co jest przyczyną wypadania włosów to warto codziennie dbać o ich zdrowie i dobrą kondycję, zwłaszcza w młodym wieku.

Maseczka na włosy domowej roboty

Chociaż na rynku istnieje wiele kosmetyków do pielęgnacji włosów to warto samodzielnie zrobić maseczkę używając tylko naturalnych składników. Wbrew pozorom jest to łatwe, szybkie, a także tanie.

Do przygotowania maseczki wystarczą tylko 4 składniki: banan, żółtko jaja, szklanka piwa oraz łyżka stołowa miodu.

Wszystkie składniki należy wymieszać mikserem tak długo, aż powstanie gładka masa, a następnie jak najdokładniej nałożyć na włosy delikatnie masując skórę głowy. Maseczkę należy zostawić na włosach na ok. godzinę, a następnie ją zmyć i umyć włosy szamponem.

Rytuał warto powtarzać regularnie, a efekty będą szybko zauważalne, włosy staną się gęstsze, zdrowsze, błyszczące i łatwiejsze do rozczesania.

Już po tygodniu będzie też można zauważyć ich znacznie mniejsze wypadanie. Włosy będą rosły zdrowsze i bardziej odżywione. Maseczka domowej roboty jest nie tylko skutecznym, ale też przede wszystkim naturalnym sposobem na to, aby zadbać o włosy, bez sztucznych składników i chemikaliów.

error: Treść zabezpieczona !!