Czyż to nie niesamowite – Ból kolana znika w 30 sekund, wszystko dzięki tej jednej, prostej technice.

Dr Rowe, kręgarz, przedstawia metodę na natychmiastową ulgę w bólu kolana dzięki prostej technice. Zastosuj tę metodę, a efektem będzie znaczna poprawa samopoczucia.

W przypadku dolegliwości kolana, takich jak ból po wysiłku czy choroba zwyrodnieniowa stawów, pomocne okażą się proste ćwiczenia, które możesz przeprowadzić w domowym zaciszu, bez użycia specjalistycznego sprzętu – wystarczy zwykły ręcznik. Zabiegi te są bezpieczne oraz przynoszą skutek.

Ćwiczenie pierwsze

Rozłóż się na płasko – na podłodze lub na twardym łóżku. Jedna noga powinna być zgięta, druga wyprostowana. Objąć zgiętą nogę wokół piszczeli i pociągnąć ją w stronę klatki piersiowej. Przytul nogę jak najmocniej, a potem delikatnie obróć stopę do środka w stronę wyprostowanej nogi, pod kątem 30 stopni.

Przybliż kolano do klatki piersiowej jeszcze bardziej. Pozostań w tej pozycji przez 10-15 sekund, zrelaksuj się i powtórz całość pięciokrotnie. Teraz weź ręcznik i zwiń go w rulon. Podłóż go pod kolano, znowu oplatając piszczel ramionami i ciągnąc do klatki piersiowej. Skieruj stopę na zewnątrz w stronę nogi, która jest wyprostowana. Utrzymuj tę pozycję przez 10 sekund.

Ćwiczenie drugie

Stań przy łóżku, podpierając o nie jedno kolano z podłożonym pod nie zwiniętym ręcznikiem. Następnie, używając ciężaru własnego ciała, przyciągnij pośladki do pięt.

Zachowaj tę pozycję przez 10-15 sekund, a następnie powtórz pięciokrotnie. Po wykonaniu tych ćwiczeń powinieneś odczuć natychmiastową poprawę. Życzymy zdrowia!

error: Treść zabezpieczona !!