Oto hotelowy trik na domowe kostki do toalety – dzięki nim zawsze pięknie pachnie w toalecie.

Chcesz, aby pięknie pachniało w twojej toalecie i masz dość wydawania pieniędzy na kostki, które co prawda ładnie pachną, ale są nafaszerowane chemikaliami, a ich zapach wcale nie pozostaje w powietrzu przez długi czas?

Z tego wpisu dowiesz się, jak zrobić kostkę toaletową własnej roboty, tak twoje oczy Cię nie kłamią, dobrze przeczytałeś podam Ci sposób na wyprodukowanie twojej, własnej kostki, która będzie naturalna, a jej zapach zneutralizuje fetor w twojej toalecie i usunie kamień!

Składniki:

  • 100 ml płynu do zmiękczania tkanin,
  • 200 ml wody,
  • łyżka sody oczyszczonej,
  • mydło w kostce,
  • Odświeżacz powietrza w kostce

Przygotowanie

Weź tarkę, na której zetrzesz mydło, a następnie w garnku umieść wióry mydlane, potem wlej płyn do zmiękczania tkanin i dodaj starty odświeżacz. Dalej ugotuj i mieszaj przez cały czas do utworzenia się gęstej masy.

Potem dodaj łyżkę sody oczyszczonej i dokładnie wymieszaj zawartość. Przelej wszystko do miski. Zakryj ją i poczekaj aż masa stanie się zupełnie sztywna i ułóż na papierowy ręcznik, a następnie pokrój w kostkę i włóż ją do toalety.

Od tej pory pożegnasz się z kamieniem, a zapach unoszący się w powietrzu sprawi, że nie będziesz chciał wychodzić z toalety! Podziel się tym wpisem ze swoimi znajomymi i rodziną, żeby również oni nauczyli się produkcji swojej kostki!

Copy