Pozbądź się zgarbionej szyi i bólu pleców – 3 proste ćwiczenia, które wyprostują Twoją postawę.

Odkryj sekret pozbycia się uporczywego bólu karku i kręgosłupa! Sprawdź te rewolucyjne ćwiczenia, które zmienią Twój kręgosłup, poprawią Twoją postawę i złagodzą ból! Tylko tutaj dowiesz się, jak ból kręgosłupa szyjnego i ramion można zniwelować!

Nieprawidłowa postura jest głównym winowajcą Twoich problemów? Łatwe rozwiązanie czeka na Ciebie – poprawa pozycji głowy i jej delikatne „odchylenie” do tyłu. Czy jesteś gotowy na tę rewolucję? Oto zestaw ćwiczeń, które odmienią Twoje życie!

Ćwiczenie Pierwsze – odkryj zachwyt swojego karku

Wystarczy, że staniesz jak żołnierz, podpierając podbródek palcami. Teraz, delikatnie odchyli głowę do tyłu. Odczujesz ulgę! Wykonaj to ćwiczenie 10 do 15 razy – Twój kręgosłup Ci podziękuje!

Ćwiczenie Drugie – poczuj metamorfozę Twojego komfortu

Stań prosto, ręce ułóż w pozycji „W”. Pociągnij łokcie do tyłu – odczuj miłe skurcze w środku pleców! Pamiętaj, głowę odchyl do tyłu, jak w pierwszym ćwiczeniu. Ćwiczenie powtórz 4 razy – nie będziesz mógł uwierzyć, jak bardzo Ci pomoże!

Ćwiczenie Trzecie – zdecyduj się na ulgę

Podnieś ręce do pozycji „Y”. Teraz cofnij dłonie tak daleko, jak to jest komfortowe. Poczuj ulgę w ramionach i klatce piersiowej! Teraz zmień pozycję na „W” i zatrzymaj na dwóch pełnych, głębokich wdechach. Zanurz się w uczuciu ulgi!

Ostatni krok? Przejdź do pozycji „L”, przyciągnij ramiona do ciała. Czy już odczuwasz zmianę?

Na koniec, przejdź do pozycji „T”, podnieś ręce na wysokość barków. Wstrzymaj na dwa głębokie oddechy, a następnie zwolnij.

Przeżyj prawdziwą rewolucję w swojej postawie dzięki tym ćwiczeniom! Zaskocz się widoczną poprawą! Czekamy na Twoje wyniki – z pewnością będą niesamowite!

Copy
error: Treść zabezpieczona !!