Chcesz płaski brzuch – Wypróbuj tych sześć skutecznych ćwiczeń na spalanie tłuszczu.

Czy wierzysz, czy nie, aby pozbyć się brzuszka, ten poranny trening jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Możesz osiągnąć swój cel płaskiego brzucha, wykonując tylko 8 minut ćwiczeń w domu. Nie wahaj się ani na moment, zacznij teraz – do lata jeszcze sporo czasu!

Ten trening nie tylko sprawi, że będziesz wyglądać lepiej, ale także poczujesz się świetnie. Jeśli dostosujesz swoją dietę i włączysz ten trening do swojego codziennego trybu życia, utrata wagi będzie przebiegać gładko.

Codziennie pij przynajmniej 2 litry płynów. Unikaj słodzonych napojów, słodyczy, tłustych jedzeń i alkoholu! Załóż wygodny strój i rozpocznij trening od krótkiej rozgrzewki, a następnie przejdź do ćwiczeń.

Ćwiczenie: Wykonaj głęboki przysiad z szeroko rozstawionymi nogami, przejdź przez jedno kolano do drugiego.

a następnie wróć do głębokiego przysiadu i skoku.

Powtarzaj przez 30 sekund.

Ćwiczenie: Znane jako „jumping jacks”. Rozpocznij ze zgiętymi stopami i skrzyżowanymi rękami. Ze skoku rozszerz nogi i unieś ręce, wracając do pozycji pionowej. Skocz z powrotem do pozycji wyjściowej i powtarzaj przez 30 sekund.

Ćwiczenie: Znane jako „wspinaczka”. Przyjmij pozycję deski z wyciągniętymi ramionami i dłońmi na ziemi. Alternatywnie przyciągaj kolana do podbródka lub przekątnie do łokci. Powtarzaj przez 30 sekund.

Ćwiczenie: W pozycji deski, z wyprostowanymi ramionami, naprzemiennie kładź dłonie na przedramionach, a potem wróć do pozycji wyjściowej. Powtarzaj przez 30 sekund.

Ćwiczenie: Bieganie w miejscu z wysokimi kolanami. Biegnij w miejscu, unosząc kolana wysoko, w najszybszym tempie. Powtarzaj przez 30 sekund.

Ćwiczenie: Przysiad z wyskokiem. Zrób przysiad, obciążając pięty, a następnie skocz do góry. Powtarzaj przez 30 sekund.

Na zakończenie serii treningowej wykonaj „pajacyki” (ćwiczenie 2) przez 30 sekund, a potem „wspinaczkę” (ćwiczenie 3). Po ukończeniu treningu, nie zapomnij o rozciąganiu – to ważny element po ćwiczeniach!

Powodzenia!

error: Treść zabezpieczona !!