Jest to sposób na uzyskanie fantastycznych plonów bez użycia środków chemicznych. Z jednego krzaka można zebrać aż 13 kg tych pysznych warzyw.

Ten domowy przepis może okazać się przydatny, jeśli obawiasz się, że kupione w sklepie warzywa nie będą smakować tak dobrze jak te, które wyhodujesz. Ogórki to jeden z przykładów warzyw, które możesz uprawiać.

Stoisz, aby skorzystać z jego naturalnych właściwości bez szkodliwych substancji chemicznych. Soda oczyszczona może być z powodzeniem stosowana w ogrodzie. Soda oczyszczona może być używana na ogórkach, aby stworzyć przyjemną niespodziankę. Efekt jest niemal natychmiastowy.

Te wskazówki pomogą Ci osiągnąć niezwykłe rezultaty. Krzaki ogórków powinny otrzymać co najmniej trzy nawożenia. Pomoże to krzewom ogórków rosnąć szybciej, zwiększyć plony i wydłużyć czas zbiorów.

Po posadzeniu ogórków w ogrodzie ważne jest, aby nawozić je po raz pierwszy około 14 dnia. Dzięki temu nowe sadzonki będą mogły szybko rosnąć. Po 14 dniach należy zakończyć drugą turę.

Drugie nawożenie pozwoli roślinom na większe kwitnienie i wytworzenie większej ilości pąków. Dzięki temu będą mogły później wyhodować wiele referencji owocowych.

Poniżej znajduje się przepis na sodę oczyszczoną do nawożenia upraw ogórków. Jest to najlepsza opcja do nawożenia upraw ogórków w pierwszych dwóch turach.

  • Gorąca woda – 10 l
  • 80g sody oczyszczonej

Aby uzyskać lepszy plon i móc dłużej zbierać ogórki, konieczne będzie ponowne nawożenie.

  • 60 g sody oczyszczonej
  • 3-4 krople jodyny
  • 10 litrów gorącej wody

Copy