Produkty do tego nawozu można znaleźć w swoim ogrodzie. Gwarantuje bujne kwitnienie kwiatów, orchidei i innych gatunków kwiatów.

Czy Twoje orchidee mają problemy, mimo że są podlewane przez profesjonalnego ogrodnika, ale nie otrzymują wystarczającej ilości światła słonecznego? My mamy rozwiązanie!

Znajomy polecił nam właściciela kawiarni, który podzielił się z nami sprawdzoną metodą nawożenia storczyków doniczkowych. Byliśmy zaintrygowani i postanowiliśmy wypróbować jego rady. Niesamowite rezultaty! Po dwóch dawkach orchidea zakwitła niemal natychmiast.

Nawóz do roślin doniczkowych: Banany

Aby przywrócić piękno i zdrowie swoim kwiatom, potrzebujesz tylko bananów. Jest to jeden z najbardziej lubianych owoców na świecie. Ma wiele wartości odżywczych. Skórka banana jest doskonałym źródłem potasu, magnezu i innych składników odżywczych. Składniki te można zastąpić wysokiej jakości, naturalnymi nawozami dla roślin storczyków. To działa!

Skórki banana to świetny sposób na pielęgnację roślin

Metoda 1: Połącz litr wody i skórkę banana. Pozostaw do wyschnięcia na 24 godziny. Dzięki temu Twoje kwiaty będą rosły szybciej i zakwitną wcześniej niż zwykle.

Metoda 2: Ta metoda jest przeznaczona dla dużych roślin, takich jak drzewa i krzewy owocowe. Możliwa jest także inna metoda. Możesz także zastosować inną metodę: umieść wysuszoną i zmiażdżoną skórkę banana w glebie wokół korzeni.

Metoda 3: Aby nadać liściom połysk, można użyć skórki banana. Liście można wypolerować, wykorzystując wnętrze skórki banana.

Nie nawoź roślin wiosną!