Mało osób wie, że krem, który kosztuje zaledwie 6 zł w aptece, poradzi sobie z rozstępami lepiej niż drogie kosmetyki

Mało osób wie, że krem, który kosztuje zaledwie 6 złotych – świetnie sprawdza się w walce z rozstępami.

Krem Bambino to znany wielu osobom kosmetyk do pielęgnacji skóry, zarówno niemowlaków, jak i nieco starszych dzieci. Doskonale sprawdza się przy natłuszczaniu i nawilżaniu oraz łagodzeniu podrażnień. Jak się okazuje – jest również skuteczną metodą na zapobieganie rozstępom.

W skład kremu Bambino wchodzą, między innymi: talk, oleje mineralne – które zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych i podrażnień, a także tlenek cynku.

Dzięki temu ostatniemu składnikowi, produkt doskonale sprawdza się, chroniąc skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i warunkami pogodowymi, takimi jak: zimny wiatr, suche powietrze, czy ostre, nadmierne promienie słoneczne.

Dodatkowym atutem jest to, iż ze względu na swoje przeznaczenie – pielęgnację najmłodszych, nie zawiera szkodliwych, sztucznych, drażniących skórę substancji, ani barwników.

88% recenzentów uważa ten produkt za sprawdzony i deklaruje, że z chęcią – kupi go ponownie. Wielu z nich, z zachwytem komentuje jego działanie. 

Jedna z użytkowniczek, majkovaa również pozytywnie oceniła produkt. Zapewniła internautów o jego wszechstronnych właściwościach, takich jak: nawilżenie skóry, pielęgnację, a także ze względu na zawarty w nim tlenek cynku – działanie przeciw rozstępom.

Po kilku dniach jego używania, efekty były widoczne: rozstępy stawały się coraz to płytsze, aż w końcu – całkowicie zniknęły.

Krem Bambino idealnie sprawdza się nie tylko w pielęgnacji skóry dzieci, ale także dorosłych: chroni, nawilża, pomaga w zmianach alergicznych, wywołanych atopowym zapaleniem skóry oraz jak się okazało, pomaga zniwelować rozstępy.

Oprócz kremu, marka Bambino w swojej ofercie posiada także oliwkę. Warto stosować ją po każdej kąpieli, zarówno maleństwa, jak i swojej – by skóra stała się delikatna i gładka.

TO ZALEDWIE KILKA ZŁOTYCH, DLATEGO WARTO PRZETESTOWAĆ TE PRODUKTY NA WŁAŚNEJ SKÓRZE I POZNAĆ ICH WŁAŚCIWOŚCI!

Copy