Przedstawicielki płci pięknej posiadające pewne szczególne znaki zodiaku to.. O naszej atrakcyjności decydują gwiazdy: Przeczytaj.

Z całą pewnością każdy z nas nie raz słyszał powiedzenie „wygląd nie jest najważniejszy, liczy się wnętrze”.

Jak wiadomo, w każdym powiedzeniu i legendzie tkwi ziarno prawdy. Nie ma wątpliwości, że miła aparycja jest całkiem przydatna w życiu, a ludzie o urodzie uznawanej za piękną mają w życiu łatwiej.

Atrakcyjność fizyczna ma ogromne znaczenie we współczesnej rzeczywistości, a ci co twierdzą inaczej – cóż, okłamują sami siebie. Aby ktoś poznał wnętrze człowieka, najpierw musi zwrócić na niego uwagę, poznać. Zdecydowanie sprzyjają temu wysportowana sylwetka, piękna buzia i nienagannie ułożone włosy.

Atrakcyjność fizyczna – skąd się bierze?

Wielu ludzi twierdzi, że uwarunkowaniem atrakcyjnego wyglądu są zabiegi pielęgnacyjne, diety i przede wszystkim odziedziczone geny. Cóż, jest to prawda. Są kobiety, które wydają fortunę by choć trochę wyglądać tak, jak ich koleżanki.

Istnieją też kobiety, które wyglądają zjawiskowo choć nie robią kompletnie nic w tym kierunku. Mają to we krwi? Kto wie. A może przemawiają za tym gwiazdy? Są i tacy którzy tak twierdzą. Popularny magazyn „Cosmopolitan” donosi, jakoby istnieją znaki zodiaku, które są bardziej atrakcyjne dla mężczyzn niż inne.

Czyżby miesiąc urodzenia faktycznie miał aż takie znaczenie?

Mówimy, że gusta nie podlegają dyskusji, jednak często zastanawiamy się, czym jest spowodowane to, że niektóre osoby podobają nam się bardziej niż pozostałe. Masz okazję sprawdzić, czy należysz do grupy kobiet, za którymi faceci szaleją. Odpowiedź na to pytanie pomoże Ci poznać Twoja data urodzenia.

Byk

Nikt nie musi Ci mówić, że jesteś piękna i podobasz się innym – doskonale wiesz o tym sama. Ludzie postrzegają Cię jako osobę zarozumiałą, jednak nie wadzi Ci to. Zdajesz sobie z tego sprawę – ostatecznie nieodłączną częścią Twojego charakteru jest narcyzm.

Mimo, że wyglądasz świetnie, to wciąż Ci mało! Nadal chodzisz na siłownię, by utrzymać dobrą formę, pielęgnujesz swoje ciało i starasz się, by jak najdłużej utrzymywać je w świetnej kondycji. Lustro to stały przedmiot Twojego użytku i uwielbiasz się w nim przeglądać – zwłaszcza, gdy zrobisz coś dla swojego ciała.

Bliźnięta

Przeciętny mężczyzna nie spojrzy na Ciebie jak na typowy ideał piękna, a jednak przykuwasz ich uwagę. Dlaczego? To Twoja wyjątkowość i nadzwyczajne wyczucie klasy i stylu. Wyróżniasz się na tle reszty. Wkładasz ubrania, których inni by nie założyli i zawsze wyglądasz w niech niesamowicie.

Uchodzisz za skandalistkę ze względy na swoją oryginalność. Zawsze masz swoje zdanie i swój styl dzięki czemu nie jesteś nijaka, a to charakteryzuje Twoją osobowość.

Panna

Z urody przypominasz dziewczynkę dlatego ciężko Cię nazwać kobietą, co mało wiąże się z Twoim znakiem zodiaku, którym jest panna. Jednocześnie uroda małej dziewczynki jest Twoim atutem, dlatego nie powinnaś się tym przejmować. Twoja niewinna aparycja jest zaletą, która przyciąga jak magnes rzesze facetów.

Dziewczęca uroda to nie wszystko! Ten fakt podkreśla to, że jesteś łagodna, słodka i bardzo urocza. Wyróżnia Cię to na tle koleżanek. Mężczyźni porównują Cię do przepysznego ciastka, które chciałoby się zjeść ze smakiem. Czy istnieje piękniejszy komplement?

Waga

Kameleon to zwierzę, do którego jesteś porównywana przez ludzi. Nie bez powodu. Jedyną różnicą jest to, że Twój wizerunek zdecydowanie częściej przybiera inną formę niż jego. W jednym momencie jesteś słodka i urocza, a już za chwilę powalasz pewnością siebie, klasą i elegancją.

To Twoje narzędzia i doskonale wiesz, w którym momencie jakich użyć. Nikt nie wie jak to robisz ale jedno jest pewne – efekt zawsze zachwyca. Manipulujesz swoim wdziękiem i urodą by oczarować innych. Nie masz problemów z tym, by oczarować mężczyznę, który wpadł Ci w oko.

Wodnik

I mamy naszą wisienkę na torcie, numer jeden w całym zestawieniu. Jest to wodnik. Będąc spod tego znaku zodiaku jesteś prawdziwa szczęściarą, bowiem możesz pochwalić się nie tylko nietuzinkową urodą, ale też niesamowitą osobowością, dzięki której niejedno serce będzie Ci oddane.

Z pewnością znasz swoją wartość i nie należysz do zapatrzonych w siebie egoistek. Zawstydzasz się, gdy ktoś powie Ci coś miłego a mimo to, bije od Ciebie ogromna pewność siebie
i przebojowość. Czego chcieć więcej?

Copy